máte ho tam mít:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
máte ho tam mít:)
Bohužel už sem hlasoval pro Pooh :) Ale stejne tam nepochopytelně chybi v anketě kapely jako Love Gangsters, Landmine Spring, Cherry, Exni! to,Pissycat, Fly fly fly a podobně, tak bych to nebral až tak vážně :)
Za málo chlapi/y =oD..Mějte se...
budiž, nemáte špatný vály, tak je teda tam :)
....H-O-T-O-V-O....=oD
Máte ho mít !!!! .)
Jojo:) moc se mi líbíte :)
HEY kuCIIiIiIiiIi UZ seM Pro VAS hLASovaLA wase MUsiC besT aAaaAaaaAaa!upe NEjviC supEEEeER A TEn jiRIK jaQO faQT moST prQNEj UPe neJVIst KUndaK!!!!!!!!:-*B!F!F!:-*KoeZZZzZ:-* loWUju wasI MUsiC A wase SOngy!!
Doufam že se udržíte pořád na prvním místě zatim to vypadá dobře tak uvidíme.....bye
Jojo, už ji vidím...