Mate super hudbu apci sa mi to:) a zahlaoval som vam dufam z to vyhrate:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mate super hudbu apci sa mi to:) a zahlaoval som vam dufam z to vyhrate:)
Hele to vůbec nezní špatně, když budu v ČB, přídu, ale bůh ví, kam mě zavanou Silvestrovské radovánky :D
Doufaam ze si do toho vaseho seznamu přidáte i Ostravuu:D,TO by byla velkaaa chyba kdyby nee:D, A ze maate super pisnicky to uz jsem vam rikala že?:D.... tak zatiiim Peta
Caaau kluciiii,super sóngy.... že by nějakyy koncert v dohlednu???:D
Kdyby nelíbila, tak nepřidávám:) Proti společnýmu koncertu samozřejmě nic nemám, ale v Krumlově?.. Neni kde. A už mě nebaví, jak nám neustále benga utínaj koncerty v po třech písních.
Nazdárek ;) kdypak budete mít koncík taky v Budějkách? Mno? ;-P
Jde jim to :))
Ahojky diky za pridani - moc pekny profil :) Jen tak dal
Ahoj kluci Cihelna byla skvělá pěkně jste to tam rozjeli, zase si s váma někdy rádi zahrajem :-).
Taky jsem si všiml že jste něco fotili, tak jsem chtěl poprosit, jestli by jste nám náký fotky neposlali. My jsme to nějak zanedbali. Díky moc
email- feri.c@seznam.cz
Jo a dejte vědět pokud možno co nejdřív, klidně mailem, nebo i ICQ, kontakty jsou u nás na profilu. Zatim zdarec