New rmx kruty :)
supr melodie ,ty housle jsou silne.. len tak dal .. majte sa ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
New rmx kruty :)
supr melodie ,ty housle jsou silne.. len tak dal .. majte sa ;)
dooost dobre beatz xD jste cim dal lepsi...wau !! :)
50ka je narez ;) a ty ostatni taky gutt jen tak dal mírr!
nejakej beat?
Souhlasim, produkce dobra, jentak dal ;))
Zdravím mam zájem o tvojí produkci!!!!ozvy se
Hodne zajimavy instro to co tady mate to druhy slo by se na nem nejak domluvt ?kdyztak se mi ozvete s pozdravem Pančokar
Zdravím !
dík za koment, taky to nemate spatne, mozna u par veci poladit zvuk a parada)) koukam ze mate dobry vybaveni...kdyztak se ozvete na icq: 225 502 318 ,muzem neco poresit :)))
Thing
Háááj guys!
Měl bych zájem o instrumentál 6,chtěli byste být ještě jednou na EP?
Hosty najdete na profilu,W.
Chlapci luxusne beatiky ako vzdy :) len tak dalej:) ..