Awiole a co je ti do toho ty si jet to svoje cislo jedna ty ude a boty nikomu libat nemusis muzes mi polibit prdel xD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Awiole a co je ti do toho ty si jet to svoje cislo jedna ty ude a boty nikomu libat nemusis muzes mi polibit prdel xD
dezerte ono je jeste jda??? jestly jo tak ti polibim boty:d
zdar celkem dobrej rap,je to ok
ZDarec..žiješ ještě? vubec neodepisuješ..mam novy pecky tak dyštak poslechni a ozvy se men...tesim se az konecne neco dame..mej se men..jedes porad lip a lip:)
Zdrawimm
dobrej rap
dík brácho ale má pravdu ale na to odpovím jen je to starý ted budou chopdit ven vetší pecky nemel jsme čass venoval jsme se freestylu ale ted už neco ven vyleze :)
=Guny=
Myslim ze kdyby ten rap byl hruza, tak ze by Dezert nevyhral dva freestylly... Ma to styl ,tak nevim co delas ...
zdar dobry treky kdyztak cekni muj profil a nech komenta dixxx te pic
CuZz, na zvukovce se porad pracuje, neni to kvalita moc vim, jeste sem se nenaucil s mixakem..:D..ale kdybys mi ukazal co dakaze tvuj mastering, byl bych moc vdecnej...
čauu zvem tě k poslechu new tracku :) a Crash toho znám muj kámoš :D