Deviant - Úvod | Bandzone.cz

Deviant rock-metal / Teplice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vltava
  Nezařazeno
 • Stejně se všichni sejdem 2.0
  Nezařazeno
 • Když bozi lžou
  Co bude dál...?
 • Díky Přálelé
  Co bude dál...?
 • Počátek
  Co bude dál...?
 • Reklamy
  Jsem to já...
 • Tak co po mě chceš?
  Jsem to já...
 • Deviant
  Jsem to já...
 • Chladná aneb balada o kozách
  Promo 2011
 • Král a kříž
  Promo 2011

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Corona sráč, lenošení a Luděk "ZezPlzně" Folkman

(Upraveno: )

      Takže nový rok začal a tím budíž řečeno, že ten starý skončil. My jako správní zálesáci, úchyláci, prasáci a chlíváci, vkračujeme do nového roku pravou nohou a tou levou nakopáváme hostujícího vokalistu:-). Máme již plnohodnotnou náhradu za Maika,(což tedy nutno říci, pár chvil trvalo), se kterým (Maikem - pro ty méně chápavé) tedy stále udržujeme družné vztahy a který nám v nejtěžších chvílích pomohl, za což mu tímto budíž poděkováno. Jak bylo již nakousnuto v nadpisu tohoto epitafu, začli jsme nesměle koketovat s novým vokálistou, zavaným Luděk Folkman (s folkem nic společného nemá, tudíž nenechte se nachytat jménem ..... stánky nebudou, nebojte, nehledě k tomu, že je to taky pěkný chlejvák jako my:-) ale zatím se tváří, jako že ne a my mu to jako na oko věříme) .Tudíž jedeme dále jako dřív, odehráme i pár akcí (opravdu pár - byly dvě) zatím ještě bez Luďka, páč od Plzně nejsou dokončené koleje a na lodičce se Luďanovi za námi nechce, vymlouvajíc se za zamrzlé řečiště, což mu moc neveříme, vzhledem k venkovním teplotám. 

      S přibývajícím sluncem, nás však zastihuje kletba Coronasráče, ale sjízdost řek je oproti zimě lepší, tudíž se zavíráme do zkušebny i s Luďkem a total chlejv se opět rozjíždí na plné pecky....Koncerty jsou bohužel zrušeny rychlostí průjmu při střevní chřipce a my však neleníme a zkoušíme a zkoušíme no a pač jsme neumřeli (tedy ke dnešnímu dni, kdy je toto napsáno) tak zkoušíme dodnes a čekáme na návrat ztraceného syna a koncertních variací v našem podání .......tudíž čekejte s námi a jak praví klasik, kdo si počká, ten i do Zákup nebo Záluží za námi dojede.....:-)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Ondra 14

Ahoj, zájem určitě bude, stačí se domluvit a můžeme spáchat nějaké to peklíčko....Ozvu se vám....zatím čus

Diesel

Ahoj kapelo, včera jsme vás poprvé slyšeli na Moto Párty Dřevnicích u Jíčína a docela se nám líbila vaše tvorba. Mohli bychom někdy dát nějaká společné hraní. Kdyby byl zájem kdykoliv se můžeme domluvit. Tak zatím zdar a ať se daří.
PS: (vizitku jsme dali Katce) DIESEL

Ondra 14

Ahoj, díky za podporu, texty situujeme spíše o životě a našich životních zážitcích:-)Počet skladeb se navýší vydáním CD.....zatím vše držíme pod pokličkou, ale děkujeme....

Zobrazit všechny názory