Deviant - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deviant rock-metal / Teplice

„CD ,,Co bude dál...?" v prodeji“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Stejně se všichni sejdem- Co bude dál...? (2019) 143 ×
  • Když bozi lžou- Co bude dál...? (2019) 89 ×
  • Díky Přálelé- Co bude dál...? (2019) 64 ×
  • Počátek- Co bude dál...? (2019) 77 ×
  • Reklamy- Jsem to já... (2017) 1 304 ×
  • Tak co po mě chceš?- Jsem to já... (2017) 815 ×
  • Deviant- Jsem to já... (2017) 720 ×
  • Chladná aneb balada o kozách- Promo 2011 (2011) 30 ×
  • Král a kříž- Promo 2011 (2011) 28 ×

Novinky

Corona sráč, lenošení a Luděk "ZezPlzně" Folkman

Upraveno:

      Takže nový rok začal a tím budíž řečeno, že ten starý skončil. My jako správní zálesáci, úchyláci, prasáci a chlíváci, vkračujeme do nového roku pravou nohou a tou levou nakopáváme hostujícího vokalistu:-). Máme již plnohodnotnou náhradu za Maika,(což tedy nutno říci, pár chvil trvalo), se kterým (Maikem - pro ty méně chápavé) tedy stále udržujeme družné vztahy a který nám v nejtěžších chvílích pomohl, za což mu tímto budíž poděkováno. Jak bylo již nakousnuto v nadpisu tohoto epitafu, začli jsme nesměle koketovat s novým vokálistou, zavaným Luděk Folkman (s folkem nic společného nemá, tudíž nenechte se nachytat jménem ..... stánky nebudou, nebojte, nehledě k tomu, že je to taky pěkný chlejvák jako my:-) ale zatím se tváří, jako že ne a my mu to jako na oko věříme) .Tudíž jedeme dále jako dřív, odehráme i pár akcí (opravdu pár - byly dvě) zatím ještě bez Luďka, páč od Plzně nejsou dokončené koleje a na lodičce se Luďanovi za námi nechce, vymlouvajíc se za zamrzlé řečiště, což mu moc neveříme, vzhledem k venkovním teplotám. 

      S přibývajícím sluncem, nás však zastihuje kletba Coronasráče, ale sjízdost řek je oproti zimě lepší, tudíž se zavíráme do zkušebny i s Luďkem a total chlejv se opět rozjíždí na plné pecky....Koncerty jsou bohužel zrušeny rychlostí průjmu při střevní chřipce a my však neleníme a zkoušíme a zkoušíme no a pač jsme neumřeli (tedy ke dnešnímu dni, kdy je toto napsáno) tak zkoušíme dodnes a čekáme na návrat ztraceného syna a koncertních variací v našem podání .......tudíž čekejte s námi a jak praví klasik, kdo si počká, ten i do Zákup nebo Záluží za námi dojede.....:-)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Ondra 14

Ahoj, zájem určitě bude, stačí se domluvit a můžeme spáchat nějaké to peklíčko....Ozvu se vám....zatím čus

Diesel

Ahoj kapelo, včera jsme vás poprvé slyšeli na Moto Párty Dřevnicích u Jíčína a docela se nám líbila vaše tvorba. Mohli bychom někdy dát nějaká společné hraní. Kdyby byl zájem kdykoliv se můžeme domluvit. Tak zatím zdar a ať se daří.
PS: (vizitku jsme dali Katce) DIESEL

Ondra 14

Ahoj, díky za podporu, texty situujeme spíše o životě a našich životních zážitcích:-)Počet skladeb se navýší vydáním CD.....zatím vše držíme pod pokličkou, ale děkujeme....

Zobrazit všechny názory »