Celkem pohodička...!!!! :-) fakt pěkný!
Bez profilu
feri PK
kde je moj predchadzajuci prispevok????
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kde je moj predchadzajuci prispevok????
Noo toto je jedna dost dobra kapela...konecne nieco pozitivne v tejto diere menom Modra...
Celkem pohodička...!!!! :-) fakt pěkný!