Dakujeme za komentar sme radi ze ste aj tatko na nas narazili. Tak hadam sa raz stretneme...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dakujeme za komentar sme radi ze ste aj tatko na nas narazili. Tak hadam sa raz stretneme...
okrem toho ze su to dobri kamarati, su to aj dobri hudobnici...zlepsuju sa z dna na den...len tak dalej chlapi... :)
No pritvrdenie bude ak na to bude nalada,zatial je to tak ako je,ale je pravda ze tieto songy co su tu su skorej take baladicke,mame aj tvrdsie ale zatial nie su v stadiu aby sa mohli uverejnit.Ale dakujeme za vase nazory a pripomienky,velmi si to cenime.=))
no celkom dobre to je a suhlasim s tym ze by sa mohlo v buducnosti pritvrdit.. ; )
celkom v pohodkee..ece by to trosku tvrdsie mohlo byt v bducnosti ale inak good
ste good :)
Diky za support !!!
Máte webky?
dobre napady chalani keep it going !!
Aky prispevok?Nieco sa zmazalo alebo co?lebo ja to nemozem mazat.Myslim ze nie,tak skus ho napisat este raz.