No z čeho tak uvažuješ že neumíme přijmout kritiku???? Pokud někdo napíše výtky k naší hudbě tak je repektujem a nevadí nám, je to názor toho daného jedince a jsme i za negativní názor rádi může nás např. dostat zas o nějaký ten krůček dál. Ale pokud se někdo vyjadřuje k nečemu o čem nemá ani páru tak se na mě nezlob, ale tak to se musím ohradit. Všichni z naší kapely investovali do aparatůry nemalé částky a to ne jenom kvůli sobě, ale taky kvůli fanouškou a posluchačům na koncerty, aby zvuk za něco stál (s tím souvisí i o něco delší zvučení). Z toho důvodu tak naše zvukovky trvají o něco dýl než kapel , které příjdou a hrajou na to co najdou na pódiu a veř, že kolikrát je to tak špatnej aparát, že radio od vietnamců je proti tomu vrchol techniky. A navíc se ohrazovat kapelama jako Suffocation, které mají nazvučeno dávno před začátkem koncertu a všechny ostatní kapely hrají na nástrojovku, která je postavená před aparáty těhlech velkých kapel, a pak příjdou hrajou za pět minut je naprosto zcestný. Ale to je pro pana Naranýho metloše asi nepochopitelný. Kdyby se vyjádřil k hudbě jako takové a nebo k něčemu co je relevantní tak věř tomu, že by nikdo neregoval, protože pokud se mu to prostě nelíbí tak se mu to nelibí a je to jeho věc a rozhodně ho nikdo nebude se snažit a nutit mu, že by to mělo bejt tak nebo onak !!! Toť asi vše!!!