Zdravíme Despise a chválíme za páteční vystoupení na Brutal Assault. Super práce chlapi,moc jste se nám líbili,perfektní show a nasazení!!! Timhle výkonem jste zazdili spoustu kapel ze zahraničí,máte náš velkej respekt,jen tak dál!!! Doufám,že si brzy spolu zahrajem na Hard anna Grind Core akci,brzy se ozvem!! P.S. Special pozdrav pro Seppa! RoMan83








