Despise - Názory | Bandzone.cz

Despise death-experimental / Kolín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Bezejmenná - zkušebna (léto 2010)
    Nezařazeno
  • Blind to All Reason PROMO 09
    Nezařazeno
  • Indefensible PROMO 09
    Nezařazeno
  • Pain In The Afterglow Of Eyes
    Nezařazeno
  • Serenity Through Indulgence
    Nezařazeno
  • Intro + Philantropic Depravity
    Nezařazeno
  • Separated Entity Alteration
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Crosscheck

Zdravíme Despise a chválíme za páteční vystoupení na Brutal Assault. Super práce chlapi,moc jste se nám líbili,perfektní show a nasazení!!! Timhle výkonem jste zazdili spoustu kapel ze zahraničí,máte náš velkej respekt,jen tak dál!!! Doufám,že si brzy spolu zahrajem na Hard anna Grind Core akci,brzy se ozvem!! P.S. Special pozdrav pro Seppa! RoMan83

Bez profilu

Sepp

Despise zdravi! Vypada to, ze mame uz k dispozici finalni hraci cas na Brutal Assaultu - patek, 14:50. Takze see you in hell

Kurt_Teplice

Zdravím Despise! Chci se zeptat: Našel jsem Vás v listu na Brutal Assault, ale ne v časovym harmonogramu... Budete teda hrát? A jestli jo, tak kdy a v kolik už víte? A Tome, co Ptoe? Čus...

Bez profilu

kreky

pánové tak jsem vás viděl na živo a musim říct že nářez !! a trufám si říct že Tom Corn je nejlepší bubeník tohodle stilu v evropě !!! to co tam předved bylo aš neuvěřitelný... naprostá šílenost něco takovýhleho předvýst... kluci klobouk dolu

Bez profilu

Bejv/DESPISE/

Naše účast je potvrzená takže ANO!!!!

Bez profilu

kundis(bonesaw of the brains)

to Tom Corn: cus pane,hele mam dotaz,hrajete na tom Massacre night u chomutova toho 28.7.007???? diky..mej se ....kundis

Bez profilu

Corn

Bejve a Dejve, nerozčilujte se. Já čtu jenom to, kde mě někdo chválí a zbytek je mi u...... :-)

1 2 3 4 5 68101316192225283032 33 34 35 36 37 38 39