Zdar smečko!! Nedáme společnou akcičku? Někdy po new roku...Crosscheck,Despise,Snail. V praze, asi v Kainu... Chtěl bych dřív, ale asi nebude volnej flek...Thanx &, ať to hraje! 83Crew, Martin
Corn
do kainu se nevejdeme :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
do kainu se nevejdeme :-)
Zdar smečko!! Nedáme společnou akcičku? Někdy po new roku...Crosscheck,Despise,Snail. V praze, asi v Kainu... Chtěl bych dřív, ale asi nebude volnej flek...Thanx &, ať to hraje! 83Crew, Martin
Čau právě vychází nový Tuberculosis mag.
ZDAR 1. LISTOPADU VYJDE DRUHÉ PLNOHODNOTNÉ CD „Las Sombras“. TĚŠTE SE NA 40 MINUTOVOU PORCI OLD SCHOOL DEATH METALU S „NĚŽNÝM“ DÍVČÍM HLÁSKEM.
popici dobra vec......super masaker!!!
VČERA JSEM ZAPNUL TELEVIZI A HLE CO NEVIDÍM ? SUPR KAPELU !! DOBRÝ PÁNOVÉ
Zdar borci ! ! ! Riadny natrt.. v buducnosti sa hadam uvidime! ST
NTEY DEATHFEST 2007
PROPHECY (TX/USA)
ROTTENESS (Mexico)
FLESHLESS (CZ)
MALIGNANT TUMOUR (CZ)
CARNAL DECAY (Switzerland)
DARKFALL (Austria)
BEAUTIFUL CAFFILERY (CZ)
5.10. (October 5th) BISCHOFSWERDA (Germany) East Club
6.10. PRAHA (CZ) Black Pes Klanovice
Info : 604382061
www.ntey.wz.cz
www.myspace.com/nicetoeatyourecords
www.bandzone.cz/fleshless
Zdravim, hele mam prosbu, kouknete na bandzone/synesthesia a napiste nam do komentaru jak moc velka je to sracka:))Dik, zaciname:)))
Tak už jsme komplet a zpátky!!!v novém line-upu!!!!!!!!,snad to ted vyjde a konečně si zahrajem s nej cz/us deathkapelou