minduser
TC: Čemu nezozumíš na: "Omlouvám se ti Tomáš"? Dlouho jsme se neviděli a že se z mojeho názoru tak rozsypeš jsem fakt neodhad, sry. Ostatně nejsi první člen DESPISE ve kterým jsem se jako v člověku hodně spletl. No a ostatní tvoje urážky mojí osoby nechám ať si je každej přebere jak chce.
zrno: Vůbec netušim kdo jseš, tak bys mohl volit mírnější tón, nebo se aspoň nějak líp představit. Nápověda, že jsi viděl vševchny moje koncerty je trošku lživá, ne? Co takhle pustit si aspoň video na splitku IF/D? Trochu tě ještě poučím DTX = automat, ale "trochu lepší automat" s dvoustopým sequencerem a třemy stopamy pro bicí, nabízí několik možností záznamu - (rozumněj nahrávání), ale do toho tě tu zasvěcovat asi nemá smysl...




