Ok Ok,tak zase za tejden?:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ok Ok,tak zase za tejden?:)
Zdravim Daria:.tak jak to vidíš s cenou zipovky??(už je to tejden :D )Díky za info.
už se moc těšim na nový fláky.. jsem zvědavej na Lopucháka :-))
ty vle vás je tam jak much v tý bandě :-D dva vokály? tak to bude asi dobrá pecka!! fakt se na to těšim, tak dejte hned vědít až to tu bude!
Zdravim Dejve....Jsem rad ze jste zpatky uz jsem myslel ze to zabalite....Doufam ze se nekde uvidime a zaparime jak za starejch casu....Urcite neco spachame u nas v C.L.Posilam Ti cislo,ja se Ti totiz nemuzu dovolat.....605 814712 tak se zozvi cuuuuuus Hendrisek a pozdravuj!!!!!!!
Tak pecka!!!!BUDU KURVA KUS FEŠÁKA:D.ale Operu na triku hold nemám,to me sere:).Díkes,určitě se ozvu.
Ok Ok,ozvu se určitě!!!Mužu teda počítat s XXL velikostí?
Zdarec pánové.hele,za kolik jsou ty zipovky..?Máte taky v XXL?Jinak zdravím mistra s Argentem na tríču:),dobrej vkus
Zdravíčko, házíme do spřízněných..Mějte se...USAS :)
Howada :-) Makat, makat, makat! Jezis, uz at dame zas nejaky piwa, nebo zdechnu :-) *Z*
Zdar, vinikající metal, byl jsem na vašem koncíku myslím že to bylo v klánovicích někdy minulej rok a už se těším až to zas rozjedete.... přidám si vás do spřízněných.. čau Herry