Čus BRO!
Gratuluju k Europe Tour a věz, že vám budu držet palce i na nohách, ale VY to na 100 % zvládnete!!
Metal 4ever!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čus BRO!
Gratuluju k Europe Tour a věz, že vám budu držet palce i na nohách, ale VY to na 100 % zvládnete!!
Metal 4ever!
Čus Dejvy a spol..
Suer hudba,at vám to hraje v 2009
Lukas80 z Pátku XIII
čau Seppáku a Despise všechno nej do novýho roku Mára PressboiL
Hele Dejve akorát nechápu jak se můžeš domnívat, že se mi Reprisal "jen" líbilo...nevim, jak vyjádřit svoje city, ale doteďka na něm mám slušnou závislost...:-)
No možná se na Ch. Moshi objevim ale nic neslibuju....
Zdarec.A kruciš,XL je vážně maý..Mám to vyzkoušený,mívám problémy i s XXL občas.Z fotek se to mážná nezdá,ale mám 192 cm a 110kilo:D:D..
Ahoj chlapi, mám velkou radost, že už jste konečně ready!Hned zkusim něco zařídit a dám vědět! Martin
Zdravím Despise!Už se moc těšim jak bude znít nový album, zase to bude určitě pořádnej masakr, tak jak to dokážete právě VY!Tak ať je rok 2009 pro Despise úspěšný.Zdraví Mihal...
To právě že nesmíš,sháním takový trika,ale vubec nemám páru kde:D...akorát bych ti je závidel a byl nasranej:D
Koukám, že jste řádně omládli :D
Fred