Ahoj! Mrkni na profil AC a poslechni zde naše 14 let staré kultovní CD, které měnilo historii světového grindu!!! Třeba tě osloví i dnes! Budeme jen rádi!:)))Agony Conscience.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj! Mrkni na profil AC a poslechni zde naše 14 let staré kultovní CD, které měnilo historii světového grindu!!! Třeba tě osloví i dnes! Budeme jen rádi!:)))Agony Conscience.
Velice chutná hudba jentak dál hoši
Heeeeey smrťáci!!! Pěkně vám to hraje,je vidět že jsme vás hodně naučili.hahaha
Škoda že se většinou míjíme a nebo zrovna hrajeme,pak zase vy...tož snad někdy.
Máme vás rádi,kamarádi. Killy + MP.
Self-Analysis Overdose je jedna z najlepších death/grindových vecí ,čo som kedy počul :)
Zdarec, koncert v Taragone byl fakt v pohode!!
Zdar chlapi, tak zejtra v Kostelci! Já už razim napřed....těšim se na tu smršť zejtra dopol!
chlapi,nemate cosik z meho listu?
HAHA, Tak to je prdel!
Nazdar Dejvy. To se teda těšíme na shledání po letech.
Pepa
Zdar Satanáři, Jardo a spole!
Pozdravy po Labi,
z druhé strany androše zdraví zprávař Lookas
Zdravím Dejvyho a celé Despise. Přidávám - jste vážně skvělí, jen tak dál!