Čau borci, dodatečně přidávam po dokonale odvedenym masakru v Martysu v ČB,fakt super ! Fakt umíte ! ...kurva ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau borci, dodatečně přidávam po dokonale odvedenym masakru v Martysu v ČB,fakt super ! Fakt umíte ! ...kurva ;-)
tak ja si to teda necham pro sebe, kdyz uz se prosuskal i ten novej zpevak ;-))))
Nazdar chlapi, moc moc vám fandím,jste kapela přesně podle mého gusta jen tak dál a at se vám daří.
P.S. Máte v plánu navštívit někdy Zlínský kraj?
Zdarec
moc chválím vaši hudbai moc se mi líbí, tak třeba se někdy uvidíme, ať vám to hraje!
Hell,
tak v sobotu zlatý hřeb večera, výborná music!
Přidávám do spřízněných, ať se daří.
MP
Zdar chlapi, díky že jste dorazili do CB a zahrali řádnej sypec!!! Ať se daří!!!
V ČB opravdu skvělý výkon! Po dlouhé době něco, co mě opravdu zaujalo... Přeju hodně štěstí v další práci!!!
Zdar chlapi, jako váš velkej fanda si vás hodím k nám do spřízněnejch, čest Herry
Hovada!!! hovada!!! jste to včera nasypali jak hovada. Už grind moc neposloucham, ale včera mě to totálně strhlo. Výborná show. a ještě jednou chválim bubeníkovi bicí a jeho skvělou hru. Přidávam si vás do oblíbených a spříznuji. Mějte se skvěle. Zdraví Bárt Bip guitar.
Brutální masakr včera v ČB!!!díky za to!!!!