Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Depressive Reality death-metal / Praha

„R.I.P.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

????????

Bohužel musíme oznamit že se kapela ocitla ve stavu hybernace ,což spousta lidí nedlouhou dobu tušila.Zatím není nic v plánu.Pracovní a soukromé záležitosti ,kapelu totálně ochromily.děkujeme za podporu.Snad někdy????????????????????


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

dave


Bez profilu

Zdar,hmmm asi skromně a stroze,pane tatch.zdali pak nehodnotíš víc dle sebe,moc chlastáš moralysto asi,hmmm fakt moc fair, jak ste líčily v prof.to nebylo,vy ,,kladˇáci''nebo jaký dušín to sesmolyl ?Jinak pozdravuju Borise a Johna,neměl by sis chut zahrát nebo dát něco hudeb. dohromady,nakej hopsavej grindík ?Napiš sem třeba,jinak se nechci vnucovat ........

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Boris


Bez profilu

Ahoj Chalani,
Jen jsem z nostalgie mrknul na diskusi (vlastně jsem hledal nějaký fotky z nahrávání prvního dema v Třemošnici). Nehodlám se schovávat za falešný profily, jen jsem byl zvědavej. Osobně si myslím, že je pravda, že první dvě dema (resp. to první určitě) autorský táhnul Dave,to je asi bez debat. Co se týče mojí maličkosti, občas nějaká aranže. Ale na druhou stranu, kdo by se k tomu po více než 20 letech vracel?...;) To, že se po změnách v kapele lidi rozhádali, je běžný a těch aspektů rozpadu původní sestavy bylo víc. Otázka je, kam jste se hudebně od tý doby posunuli (pokud jste s tím definitivně nesekli)?

Zobrazit všechny názory »