ty woe tak to je pecka!!!...musíme něco vylmyslet!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty woe tak to je pecka!!!...musíme něco vylmyslet!!!
Zdarec pánové!!!Odpadla nám banda na akci 19.2. v Čb v MC FABRIKA,sestava Sin-dick-8,Macheta,Bulldozers...nechcete zamastit taky?ozvu se zejtra na telefon co máte v kontaktech...
Basáka nemám, ale za to info o akci:
16.01.2010
České Budějovice – Marty´s club
INGROWING
LAHAR
OPITZ
HEAVING EARTH
V.O.H.
Více info na profilu !!!
Start: 20:00
Vstup: 120,-
Ahoj,tak jak to vypada stou akci u nas 2.4.dejte co nejdriv vedet,dik LgE.
parádní akce v krumlově !!
nějaký fotos
http://rarach666.rajce.idnes.cz/Jama_-…
Pozdravy vyřídím a budeme se těšït na další akcičku...snad brzy :-)
Mějte se fajn:-D
POzoR
19.12.2009
MArtys CLUb
------------
DEAD INFECTION
Tuto polskou legendu opravdu není třeba představovat, jelikož jste ji u nás již mohli spatřit ať už na Obscene Extreme Festu či před nějakým tím rokem přímo v Českých Budějovicích.
MEMORIES OF PERIL
PISSTOLERO
GUTALAX
-------------
takže v pátek...
Budějce - K2-18.12.2009
CULTURAL PROSTITUTION DOESN'T MEAN NOISE IMPOTENCE
motto: mladí a neklidní vs. starý a nasraný
ILEGALITY http://bandzone.cz/ilegality
slovenská punková stálice, co vám namíchá koktejl punku s hardcore a motorhead. u mikrofonu pan doktor s dívčím jménem Božena
SVINĚ! http://bandzone.cz/svine
do dvou minut se dá nacpat všechno potřebný ...nevěříte?
HIROSHIMA NIGHTMARE http://bandzone.cz/hiroshimanightmare
budějcký samurajové křížený s vikingem vikem. něco pro fandy disclose a e.n.t. - crust nebo nekrást?
DEZINFEKCE http://bandzone.cz/dezinfekce
dost starý na to, aby měli rozum ...a dost nasraný na to, aby vás s ním poslali do prdele...
ahojky poslete mi nejake podrobnosti k tomu 26.12?
třeba plakat a kdo chce přivézt sýry....