Ty jo, doufám, že bubeníka co nejdřív seženete, protože tohle je parádní. Necejtím žádnou sračkovitost všech těch pozirádobymetalcore kapel, ale upřímnou dávku energie a příjemný melodiky. Každopádně vydržte a nevzdávejte hledání!!! Tohle fakt ukojilo můj hlad po pořádný muzice...











