a co nějaký koncert poblíž?...:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a co nějaký koncert poblíž?...:)
Zabili Kennyho, parchanti... :-) hele, doraažte klidně v 17:30 ( začátek akce), ale viděl bych Vás asi jako pátý :-ú, jestli budete souhlasit, odpověz
Čáu lidi, mohl bych vás poprosit jestli by jste toho 28. února nemohli přivést bicí?
Za ten Kolín se omluvám, měli ste tu dřív napsané Pečky a já myslel, že jsou u Kolína. No, teď už s tim asi nic neuděláme, aspoň že to začíná také na písmeno K, jako Krumlov :-)
Jo Tak to je skvělí. Moc ste nás potěšili
Jo, skvěly! Až budete v Praze tak dáme pivo a oi :D
Tak nic lepšího ste nemohli udělat. Myslim, radost pro všechny fans. Díkes chlapci. Sowička
Čau bando neměli by jste si chuť zahrát 28. února v č.b, klub-Brown. ještě tam budou evidence smrti a live possession. Dík za odpověď
jo a připomínám ještě ten logáč - už se co nevidět budou dělat plakáty