DE-KA Realita - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

DE-KA Realita hip hop-rap / Žilina

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • DE-KA - Realita
  • DE-KA Nádej
  • DE-KA Light DnB Demo

Kontakty

Novinky

Novinka

Vytvoril som dalsiu skladbu s nazvom Nadej, dufam, ze aspon troska pochyti :)  (za chyby a zlu kvalitu zvuka sa vopred ospravedlnujem)

Dakujem za pochopenie!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

dohrommady

dobré to je jen moc monotoní,chce to víc fantazie ve tvorbě i techtech jinak si myslím že repovat umýš,ne každý umí trefit beat jako ty,bud to tam je nebo není u tebe to je skus to rozvýjet

HarmoneyMusic

Dobrý den,
Vážený umělče, dovolujeme si Vás pozvat na profil naší společnosti na Bandzone.cz.

Nabídnout Vám můžeme:
instrumentály, zprostředkování vystoupení, zprostředkování nahrávání v nahrávacích studiích, prodej Vaší produkce, možnost spolupráce - ve formě propagace Vašeho jména, nebo Vaší značky, zajištění klientely, / návštěvnosti, zaměstnání - například jako producent, různé akce, mix/master zvuku, zlepšení Vašeho talentu - rady, tipy, triky, a jiné..

Jinde starost, u nás radost. Jsme kvalitní, spolehlivý, rozumní.. Jednáme vždy dle domluvy, možností a požadavků klienta. Jsme lidé!

Pro více informací se můžete mrknout na naší stránku, nebo nás kontaktovat na email: cl-intermediary@post.cz s předmětem emailu ''Chci vědět víc!''.

Děkujeme za pozornost,
přejeme plno úspěchů.
C&L Intermediary.

ndr

podla mna si zakriknuty ked rapujes, keby si bol viac nasrany aj rap by bol lepsi, ale ako experiment vpoho, ale aj v rap- e treba byt trosku pozer ako aj v metale...

Zobrazit všechny názory