Supr na Chmelnici, supr supr, těšim se na další :o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Supr na Chmelnici, supr supr, těšim se na další :o)
www.bandzone.cz/thewitch už vás máme ve spřízněných :)
ahoj! to je fajn že sis nás přidala! Stav se na koncíku! Přijedte do Plzne se za nama podívat! Popít a tak:) Zatim se měj skvěle! ahoj!
zdravím vás vy plzeňský metalisti!!! :o) ta sem si vás už konečne přidalal do přátel! doufám že se zase brzo oběvíte v Trhanově,.. zatím se mějte,..
to fanousek:potom Ti akurat mozeme tak na picu nahadzat osle
Prej kokotko blby!:-D:-D:-D:-D:-D to me poser!! Tam tvrdsi nadávky neznaj! Aby ti Tatry na hlavu spadli!Nazdar Bačo!
to dekadence:koho tu urazas kokotko blby?
Ta basa hraje docela dobře,je to kvalitní starej nástroj,zvuk je zkurvenej celkovou nahrávkou,je to nahrávaný na foťák...nazdar
ještě niečo máš na srdci,bačo?