kurva! na vás sem vyrostl to je moje mládí :D dobře že ste tu
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kurva! na vás sem vyrostl to je moje mládí :D dobře že ste tu
dobře chlapi... jedna z mála skupin která si zachovává tvář :o) držte se... přidávám fan ;o)
Jediný hip hop, kterému jsem kdy fandil a fandím! Držte se chlapi! Jste srdcaři :)
Tom
yeah! ty stary treky jsou proste moje detsvi. zaklad rapu :) 4 real :)
DAVATE HUSTE JE VIDET ZE DETE INU LIGU HUSTI
z vaši flow,hudby,textů .. mám orgasmus takový jako u nikoho..=))
zdravím, naprosto souhlasím s "TZI!
the best 2001-2003, beztak máte mojí podporu a když budete někde poblíž příjdu se na vás podívat.
Jste nejlepší hip-hopová crew v ČR !
Nově připravovaná deska mi udělala ohromnou radost..Protože vaše hudba kluci, ta stojí za to :)A myslím, že stojí za to i s novým DJem, i když to není ono :)....Těším se až koupím album a taky se těším na křest!!Vzdávám respekt..Mír a lásku, Áďa