docela hodně mi to připomíná hilltop hoods, je příjemný, že každej hoper v čechách neni patetická troska, která se hrozně snaží dělat černej hip hop. texty jsou zajímavé, ale hlavně ta flow... která mi přijde opravdu originální. thumbs up
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
docela hodně mi to připomíná hilltop hoods, je příjemný, že každej hoper v čechách neni patetická troska, která se hrozně snaží dělat černej hip hop. texty jsou zajímavé, ale hlavně ta flow... která mi přijde opravdu originální. thumbs up
super comeback!
PRAHA KURVA!! :)
Hejj hoši jedete úplně dobře!!!!!!!!!!!!!
Peckáááááá Comeback!!!!!!!
kuwa no to sem rád že jste zpátky chlapy nemam slov zas tu všechny převálcujete :) dost povedená tvorby PEACe
pecka nejveci..jsem rad ze jste se dali zas dohromady..zdravi bedruna bohumin
cau lidi ...pecky jedte dal ....na vaší show sem se ještě nedostal .... Peace
nejlešpí .. srdeční záležitost ..a všechno ostatní prstě pecky eej !!!!! příjde mi že mi čtete myšlenky přímo z hlavy .. spuhlasím s váma !! prostě NEEEJlepší !!
Zahrajte ještě, chci vás vidět co vás znám a ve Zlíně jsem nebyl.. Slyšet naživo Žádný stress a můžu umřít :)