Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Death Country death-country / Salzburk

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Texty a poznámky k písním

Je zde zveřejněno nejstarší album (tedy pro omezenou kapacitu bandzone pouhá jeho polovina) kapely Death Country, -TENATA- , což ovšem není jen hudba, ale také představy, vize, poselství, které dlouho byly veřejnosti skryty, nyní ale, přímo zde budou zveřejněny texty k některým z písní této úžasné vizionářské kapely..

Spinkej spinkej usínej :  spinkej spinkej usínej, dítko dítko moje, spinkej spinkej usínej, ať se ti zdaj sny hezký..

                                      Tak spi! Tak spi! Tak spi! AAA! Ty  sráči! OOO! AAAA! Tak spi!

Papouch : strastiplný život Josefa Bělíka

Hovno : Zhudebněný příběh hovna Deathcountristových útrobách, staňte se také jeho potravou!

Kouboj : Blbečku blbej !  Je, olalá, má naprdoro čistý tmy, blbečku jeden! Dej si hračku, nebo bude kulovečku! Di do píči čuráku, je tum di do hitnamcu, JO! Tamtomu sem to VYPRATO! A tamtomu drží brada a umře domu protože má splach. Že si dětská brada, tváříš se na to jako dědek  Převýzako ! Ožralej za ďákodveří, pořád vetovat, no netvař se na mě! ooooo, do mě, do mě ne? Po mě nejsi neděl, ooee. Blbečku Blbečku, vrať tu Dunu! BLBEČKU. Je podzim, poď ven, vrátim ti volem! Mi pověz, to je věc, žlutověc, BLBEČKU

Metro Zla : Pojednává o tom, co se děje v metru, když tam zrovna není metro.

Kozel v Betlémši, Kozel niekde, Kozel jinému jámu kopá : Rozsáhlý satanský epos (opus) o Ďáblu poukazující na světlé, ale hlavně stinné stránky víry. Duše Deathcountrystů jsou naplněny metalem, když vzývají všemocného kozla!! ŽentourR! ŽentourR!

Připek se mi buřt : Deathcountrysta sedí u ohně, táboří poblíž Vltavy. Je mlha, vtíravé chladno a on opéká svůj poslední vuřt. Je ale nervózní, má trochu strach, atmosféra je tu noc velmi tísnivá a temná, špekáček se mu připeče. Deathcountrysta se velmi zlobí..

Vychází měsíc : Blackmetalové opěvování těch nejtemnějších a zároveň nejkrásnějších stránek táboření, v jemné návaznosti na Deathcountrystův příběh v "Připek se mi buřt"

Druidi : Deathcountrysta v jednom ze svých vizionářských snů prolétá nad nočním lesem a zaslechne podivné zvuky, stočí tedy svůj let jejich směrem a nestačí se divit. Les je plný nahých druidů, praktikujících různé násilné rituály a zvrhlosti.

Černá a Bílá : Hele jaká se ti líbí barva? Mě asi okrováá. Jo? A...víš že...Černá.......neni barva? Co?! ŽE ČERNÁ NENI BARVA A BÍLÁ TAKY NEEE! Jo? Fakt? m..Jo..

Dřevorubec a jeho žena : Tklivá to balada. Dřevorubec v poklidu seká dřevo, vtu ho ale vyruší jeho žena nesoucí mu svačinu. To ho rozlobí, začne ji honit po mítince, nakonec ji chytne za vlasy a o zbytky kůry na podťatém stromu ji dře obličej, dokud se nepřestane hýbat. Její mrtvé tělo ještě dodatečně zneuctí svým semenem. Složité pojednání o morálce a soužití s přírodou.

Pavouk I, Pavouk II : Pilotní písně alba TENATA, přímo zhudebněné mozkové pochody pavouka, jehož Deathcountristé velmi dlouho pozorovali. Velmi složité na poslech, ještě složitější k pochopení.

 

 

 

 

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Fanoušci: 9

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 010
Poslechnuto skladeb
1 021
Profil registrován
3.1.2010