Tak trochu vynalézavosti :D Udělat jednu verzi takovouhle, tu pak postupně pustit každému do sluchátek a nahrát pro každýho jednu stopu a kvalitněji... Pak jenom složit ty 4 stopy a máte vystaráno :P Jak snadné ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak trochu vynalézavosti :D Udělat jednu verzi takovouhle, tu pak postupně pustit každému do sluchátek a nahrát pro každýho jednu stopu a kvalitněji... Pak jenom složit ty 4 stopy a máte vystaráno :P Jak snadné ;-)
Zdravim Dawn On:) Vás to vaše domácí punkový studio nepřestalo bavit? :D Pár songů ještě a šup šup do studia :D A Báro, víc energie do toho zpívání! Jak říká Majoros, zařvi si:)
CUS! NO TY VOLE, TED MI TO DOCVAKLO JAK JSEM PROJEL GALERII. U VAS ZPIVA BARA :-D NO TO JE PEKLO. TAK ZE JI ZDRAVIM A TEBE TAKY JIRIKU! BYE
okay, budu se tesit. a mam pocit, ze sem ondru dneska potkal u reky pod mostem millenia. ale byl sem na kole, navic sem mel na usich sluchadla a este sem si ho vsimnul pozde:))
jojo, mikulas represent, chodili sme tam oba ... ted je moc skoly, ale v lete urcite rozjedem nakou pekelnou show
hej hej.. ondra? nechodil nahodou do triapadesatky sedy strely? a na mikulassky.. zejooo zejo:)))
No jo Jirko ses master na tu kytaru...
Zni to moc nadejne..snad najdete co nejdriv zpev!Mejte se!