Tak z toho vynech Slona!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak z toho vynech Slona!
mantis: Jedině s Tebou, Lásko má! MUCK :o) LOL, vykoušu Ti hvězdy!
Byste byli zaujatý všichni i v bahně, smích.
lol,to bych se přišel taky podívat...sázim kilo na vafku...:-P
Ty to vždycky uhodneš ;-) Každopádně je o hodně víc sexy vidět tělo na tělo v bahně, než přihlouplý argumenty a slovní narážky :-)))
Děvčata, co dát zápas v bahně? Slovní bitky jsou nudný :-)))
Smích, já dostanu, heč! :o) LOL
Na chlup? Dyť žádnej nikde nemáš ;-) ...LOL!!!!
No za ty moje dvě a ségry dvě tam dam kilčo...to jde ne? :-) Víc si nemůžu dovolit...jsem chudý začínající podnikatel :-)))
Co říkáte na placky? Hustý co? :-) Já si koupil dvě :-)))