4Jiri: Děkuji za msg. Bude mě ctí se někde potkat, třeba i na podiu. Kort když teď máte také uřvané děvče vaše frontvůmanovité :))) Zní to dobře. Budu se těšit na kvalitní nahrávku.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
4Jiri: Děkuji za msg. Bude mě ctí se někde potkat, třeba i na podiu. Kort když teď máte také uřvané děvče vaše frontvůmanovité :))) Zní to dobře. Budu se těšit na kvalitní nahrávku.
no určitě by sme se mohli dohodnout......tak to je v pohodě,to by sme se ještě domluvili:)ale určitě něco musíme hodit:)
Ty vole, to řvaní zní fakt jako z nejstarších Atreyu! Jen ta kvalita záznamu ...
Já bych rád dal kocník, ale my bohužel máme pauzu :)
jo to jío,má to hezkej nádech:)jinak co vy víte,možná spolu někdy budem i hrát na koncertě:)
zajímavý nápady,je slyšet příjemná procítěnost,ale máte dvě kytary,tak přidejte trošku třeba z melodikou,ovšem tak,aby to nenarušilo styl,ale fakt dobrý a slečny máte taky pěkný:)
Ahoj Vafko! Jsme rádi, že se ti líbí plakát! Kreslil ho náš kytarista. My se na 3.1. taky moc těšíme a doufáme, že předvedeme pořádnej masakr. Video z LBC se zpracovává a snad bude do Vánoc. A demo možná přenahrajeme ve studiu, možná taky ne, kdo ví. Máme trochu problém s nahráváním zpěvu, ale snad to dáme dohromady doma. Tvoji milovaní Dawn On :-)
Juu teda hezkej plakát,kerej šikula ho asi kreslil? My všichni fandové se na 3.ledna mooc těšíme a už nemůžem dospat.:-))
btw.kdy bude vidko z Libce? a kdy demo?
Ahoj hosi, je to myspace.com/dawnon nebo pripadne purevolume.com/dawnon :-) nazivo je ale takhle uz neuslysite :-P trochu je ted predelavame :-)
me se ten playlístek taky neloaduje. nekde bude chyba...