Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdary, nemáte vůbec zač.
díky za pozvánku, ale nemam skym jít. Takže asi bohužel. :( :P
No jivi to už je lepšejší..kurva ten Váš playlist..si nic neposlechnu:(
aaale , celkem nuda.. není do čeho píchnou , není materiál , není inspirace. Prohrabuju se ve starých věcech a dělám pořádek :) Snad bude po svátcích líp.. sem tam nějaké to hraní ale nikam to zatím nevede. :) ale až tak kritické to zas není.. to jenom v mých očích ;D
Nazdár :) jak se má moje oblíbená banda?
czau DO,
ste moc zajmava particka,vase pisnicky mi prijdou dost propracovany a kurevsky me dostali.Fakt kvalitka.Byl sem se na vas kouknout kdyz ste hrali u nas v Liberci.Bubenice sazela jak blazen a je to neskutecna kocka!!! No a kytary,fakt spica tybrdo,ziral sem ziral.Rev dtto. Vubec se mi ale nelibila slecna za mikrakem,skoda ze to vic nerozjela,ona byla nudna a nezazivna a celkovej dojem dost srazela,skoda. Ale treba se vyzpiva a pak budete temer bez chyby!
Pěknej plakát , pěkná zkušebna , ale hudba žádná , nakoncíku skoro nikdo.Myslel jsem , že něco poslechnu - není co.
Něco děláte špatně klucí.
Chlapi (a damy :), ohledne toho flash playeru bych potreboval trochu vic informaci - prohlizec, verzi flashe atd. Idealni by bylo, kdyby se mi na ICQ ozval nekdo, komu se to deje.
Určitě bych se stavila moc ráda. Doufám, že mi to vyjde :)
Váš novej song se mi dost líbí :)