Elm street to je super skladba!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Elm street to je super skladba!!!
no z tim počítejte.rozdrtíme to tam všechno
kapelko.vstup bude 50,nejsou tam houbyczky a ještě vám písnu jaká tam bude třetí kapela:)zatim zdarec a mějjte se za tejden;-)
Milá Andrejko!
Vřelé díky za tvuj koment. Vážíme si ho. Nám se vystoupeni taky libilo a moc se tesime na dalsi. Avšak jednu vyhradu bych mel, to kdo u nas ma a nema co delat si urcime sami, jinak no offence ;)
Ahoj!Váš poslední koncert v Lampě byl naprosto skvělej.Hlavně překvapil Jirka,to vám dodalo úplně novou šťávu,fakt úžasnej.Navíc bubenice je mnohem lepší než její předchůdce,bicí jsou teď špičkový.:-) Ale ta Petra byla dost mimo teda,to sem koukala. Nechci nikomu ublížit,ale ta tam podle mě nemá co dělat. Aswi na tohle nemá hlas,když se snažila přeřvat kytary tak byla pěkně falešně,aspoň co jsem já slyšela. Ale jinak má krásnej hlas,v části kde nehrály kytary ani nic jinýho byla skvělá. To je ale podle mě trochu málo. Slyšela jsem vás naposled před rokem a teď mi to přislo snad ještě horší. :-(
Určitě vás přijdu podpořit na Muzu,muj hlas máte už teď!
hele jiřane, tak elm street je přesně to, co jsem si onoho rána popěvoval:D
A kdy přibude celá elm street? Hm? :)
Čau!! Tak nakonec se uvidíme v Autonomii! Těšíme se...
narazil sem na další skladbu, Devoted To The Broken, vy ste prostě nážez
Pic, mě osobně váš player dělá problémy akorát při použití Internet Exploreru, v Mozille je to OK..;-) Co ten Hradec Královej, budete tu někdy? :-P