Dobra (pro vas) i spatna (pro me :) zprava, kluci: Zjistil jsem, proc vam v nekterych kombinacich verzi IE + flash plugin nejede player: Je to zpusobene tim flashem, co mate v infu o kapele (sponsored by skateshop.cz). Kdyza ho date pryc, zacne to fungovat.
IE se proste na tomhle flashi nejak kousne a odmita potom pustit player.
Dobra zprava pro vas je, ze to muzete dat pryc a zacne to fungovat. Spatna pro me je ta, ze budu muset vymyslet nejakou pojistku proti tomu, aby se to uz nestavalo...









