mato
dvojkopak nebude=:)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dvojkopak nebude=:)))
Nazdar! No pekne , už sa tešime na sobotnu party v PO, takže, klub BUNKER, je na sidlisku III, pri pizzerke U KUBA, to najdete i ked nechcete. Nazdarte! Viva la dvojkopak!
no serus hosi tuje hosik s cenapravdy uz mame cd hotove ta sa dajak ozvite abo co a cekujte na bandzone
Cau Rado zdrawi dodo,napis niekedy what a fuck is new?
Pre BJ - klub sa wola BUNKER.
Ouukej..to sme radi :)..my skusime njeco vybavit a ked us to bude iste, napiseme kedy,kde a detaily potom dohodneme...oks ?..thaak zajtal sa majte :)..
RF
Pre NEZHODA: v akom klube to vlastne hrame?? ,,,,, cd je pripravene,,,
Caffte..sme kapela z KE v style old Blink njeco taqe :)).. check- www.bandzone.cz/retardedfish
Nebolo by odveci dajk koncik v KE hmm ??..ozwite sa :) cuus..RF
Cawte chalani...www.bandzone.cz/alternatiwe...tak dufam ze moze byt...ak ne tak dobuducna bude:-)))
Prajeme všetkym fandom štastny nový rok,,,,,,,,,,,