nebudu tu aj nejake ine songy??:D
DATUM VYROBY
TO KATIK...
bude, všetko bude,len chvíľu si musíme ešte počkať..sami sa na to tešíme
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
TO KATIK...
bude, všetko bude,len chvíľu si musíme ešte počkať..sami sa na to tešíme
nebudu tu aj nejake ine songy??:D
to Kamil;
jo jo idem na icq 462 974 477. viac cez icq....cuzz
tak co chlapci chcete koncertovat v sp?23.5.2008...pisem preto vam lebo my chceme koncertovat v bj....tak sa ozvite cim skor...sevas
INE KAFE TU UZ BOLO
Boze katastrofa je to SHIT
to Filo:
Čaw Filoš, ta vieš mi makame na novom matroši,ale ešte stále sme v štúdiu. Treba nám ešte nahrať gitarky a spev,,,a bude to...Neboj čoskoro si to vypočuješ,a potom možeš zhodnotiť čo a jak...
Ty inač čo máš nového tam v ďalekých krajoch???Funguješ cez skype alebo icq????Daj vedieť,,,,pokecame,,,,Kamil
cawte hošánci:)
tak sem si vas konecne pridali:P
ppc brutal orgazmic song:P a ppc bicman aj giatry proste vsetko:) hadam raz dame koncik:)
MATO (LIM)
kua chlapi co to vystrajate! checkujem furt a novy matros nikde.... podme podme,makat nie po krcmach sa flakat...
ty vole chlapci skoro som si to ani nevsimol len nejak cez google...vies nepozeram na kazdu kapelku...odpiste na nas link...no neskutocne radi si zahrame v bj...som strasne rad,ze som to nasiel...tak podme do toho...podme rozbehnut nejaku fest velku akcosku...the vagabunds...este raz odpiste na nas profil...pekny den prajem chalaniska