Hosi , hosi co je s Vama odpiste na mail ze sa dohodneme ohladom Ladova Festu ,,,
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hosi , hosi co je s Vama odpiste na mail ze sa dohodneme ohladom Ladova Festu ,,,
kamil nebuc mudry..:)počinaš si ľišiacky..
Cau hosi, checkujte nove video !!!! http://www.youtube.com/watch?v=sf1…
Stupjansky....ty len zbieraj jabka..nestaraj sa ci cvivim...:D
chutii vies ze hej daj plagat na ladovu fest ne.... nech ho ludia vidia...a Vanta jak cviici??
ČAw Tomaš. Čo by tu malo byť nove. Pivo je to iste, baby tiež, a koncerty dajak nepribudaju!!! :-)
Ty jak tam???Už si dačo zarobil? Dufam, že forst ti chutna...
KAmi
sevass ta co ako daco nove???
kurnik preco az dnes sa dozvedam ze koncert bol.....to je tak ked tyzden odrezany od netu som:(
mate super pesnicky.. super sa to pocuva..
len tak dalej
barz ppc hudba....super