Cau hosi, checkujte toto video http://www.youtube.com/watch?v=jVSnD2Dh… !!!! A Kamil pls napis mi na mail!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cau hosi, checkujte toto video http://www.youtube.com/watch?v=jVSnD2Dh… !!!! A Kamil pls napis mi na mail!
Cawte chalani ! Krasne sviatky a vsetko dobre do noveho roka praje kapela PODFUCK :)
no cafte chlapci aj ja z dalekoho rakuska som vam poslala hlasa a rada by som vas videla hrat tez v tej sportovje hale..no neda sa prsist...ale samozrejme ze vam drzm palce nech je vlela novych fanusikoch a nech vsetko vyjde tak ako ma a uz mi chybate ivca
nazdar pani,dufame,ze sa vidime tuto sobotu v KE 19.12,alebo v PO 20.12:)
No Kamil presne ta chapem, co sa tyka toho nazvu, ako pises v blogu, mame s tym tiez velmi dobre skusenosti. Ale podla mne je este stokrat horsie slovo : "predskupiny" - to je uz vrchol kokotnosti. Ten plagat musel robit urcite nejaky expert.
zdravim,,kamil zle setko zle:D:D:D
zdar hoši !
diiky za tie dva dni, za tie dva koncerty, bolo to užasne :)
ešte sme neskončili ;-)
EAST SR PUNKROCK/HC united :)
a ci sa ti paci a ci sa ti nepaci! - toto je strasna pecka chalani! uz sa tesim na ten dvojkoncert! vidime sa a pijeme! :D
nazdar chlapi dufamze toto stym koncertomsnami pocitate acuj tu kio somsa daco dozvedel ze co si robil na chate :D:D
(= Teším sa na KONCERT!