Tož legranda byla u Konopáče opět nezklamal a to myslím hlavně výběrem muziky.Dobře jste to rozsekali chlapci :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tož legranda byla u Konopáče opět nezklamal a to myslím hlavně výběrem muziky.Dobře jste to rozsekali chlapci :)
Bylo to skvělý!! užili jsme si to !! :) dikas za pozvani davame add
Zdravime a pridavame!!!
Zdar
konečně si vás můžu poslechnout i doma,
to už nemusím chodit na koncerty abych vás slyšel hrát :-)
těším se na to vaše první demo, doufám že to bude
mít trochu lepší zvuk než je tady
P.S. ty fotky sou fakt vostrý!!!!!
to je jenom dobre doufam ze se nekdy obevite na plzensku 666 na nejake akci 666
666 dobrej brajgl 666