DARGIS - Úvod | Bandzone.cz

DARGIS pop-rock / Kolín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Wild Child - živě
    Nezařazeno
  • Rebel Yell - živě
    Nezařazeno
  • Jméno láska
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

23.6. - Motosraz SEKEŘICE !!

Ahoj, tento termín nás můžete slyšet v odpoledních hodinách na motosrazu v Sekeřicích. Bude tam spousta kapel, pohody a zábavy....přijďte všichni, bude to skvělý !! ;-)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

1kirtap

Zdarec Dargi'sáci! Tak ve Lhotě je uklizeno a všichni si po včerejšku lížeme rány, neboť jsme šli spát v půl 4 a na palouku jsme se probudili v půl 7. Nikomu se nechtělo, byli jsme vyhulákaní a vyskotačení (já s berlí tedy méně), ale úklid je úklid! Takže ještě jednou MOOOOOC DÍKY ZA SUPER PAŘBU NA MOJE NAROZKY, to teda byl dáreček ( pochopitelně díky i za hmotné dárečky :o). Všichni si to moc pochvalovali a hoooooodně zdraví! Fotky posílám na mail. Takže AHOOOOOJ a držte se! Paťas

1kirtap

KOSTELNÍ LHOTA SE OPĚT PŘIPRAVUJE NA PAŘBU!!! 25.7.2014 U rybníčka, už vše připravujeme, aby DARGI¨S a ROXOR byli zase mezi námi. ! MÓÓÓÓÓÓÓÓÓOÓÓĆ SE NA VÁS TĚŠÍME a asi dostanete čestné občanství! :o)

Drumplayer

Ahojík....zdenek....škoda toho hraní v sobotu v Myštěvsi...moc jsem se těšil...a bylo to nakonec pěkně na levačku...tak snad brzy a jinde....zdravím, zdenek

Zobrazit všechny názory