Dá-mi? - Úvod | Bandzone.cz

Dá-mi? pop-punk / Liberec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Běží liška k Táboru
  Estrogen
 • Neurotická
  Estrogen
 • Párty na vejminku
  Estrogen
 • Vězeň těla
  Estrogen
 • Diagnóza láska
  Estrogen

Kontakty

Novinky

DÁ-MI? Hledají zpěvačku

Mladá, rozjetá pop punková kapela se zkušenostmi ve složení dvě holky a dva kluci hledá ZPĚVAČKU! Máš osobitý projev a není ti cizí vystupování v klubu ani na fesťáku? Chceš se přidat k pohodové partičce a zároveň dělat muziku poctivě? Přidej se k nám. Máme našlápnuto (kapela Dá-mi? předskakovala třeba punkové legendě Visací zámek, na kontě má dvě desky Emoland – ještě pod názvem Season Crack, a Estrogen 2014).

Zpěvačce Lindě bychom chtěli poděkovat za vše co pro nás udělala a jak ji to s nami zpívalo. Život, je plný cest a zvratů, a v té naší cestě se objevila křižovatka. Lindě přejeme hodně úspěchů do života a vás prosíme o pomoc s hledaním nové zpěvačky. Děkujem za každé info a sdílení.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

petr36

Asi jsem udělal trapas,napřed jsem si pouštěl váš klip a tam hraje na bicí holka,ted jsem si pročítal vaši stránku a zjištuju,že vám ted hraje na bicí asi kluk že???NO každopádně ten co nahrál vaše songy na Estrogen,je fakt dobrej bicmen.....třeba jste se aspon zasmáli ne,ahoj???

petr36

Zdarec Ženský,moc se mě líbíte,jak muzika,tak i jak vypadáte,hezký holky a spousta energie,moc vám to šlape to musím uznat,i když punk není zrovna můj šálek kávy............jo a vaše bubenice ta je skvělá,ta to tam sipe,moc šikovná holka!!!!Přeju hodně zdaru do dalšího hraní,po delší době jsem si fakt poslechl dobrou holčičí kapelu.

Zobrazit všechny názory