Ahoj já sem z Prahy a dojíždět do Pardubic i kydž je to cca hodka času tak na to nemám vubec čas diky za zájem to bych časově nestíhal
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj já sem z Prahy a dojíždět do Pardubic i kydž je to cca hodka času tak na to nemám vubec čas diky za zájem to bych časově nestíhal
Momentalne nehledame ale kontakt kdyztak mam.Diky za zajem
caaago, je nám nevýsostnou ctí Tě pozvat na shlédnutí našeho prvního vieoklipu ) http://www.youtube.com/watch?v=H… , dikes, a mej se, čauu
The Snuff
Zdarec,
Smashed Fate mají na svých strankách jen abstraktní zvuky, protože jsem si chtěl zaregistrovat tento název, aby mě jej někdo nevyfouk. Nic jinýho v tom nehledej :-)
Jsou to intermezzy mezi vály, nechceme dávat na web zvukově neošetřený songy.
Rytmusovi - fakt ksem se pobavil;) Je to dobrý
Co dál - taky zní dobře... líbí se mi ty tvý kytarový party víc a víc;)
Heh, Řiťmus dobrej, ale jinak je to na mě moc krosouvr...
Zní to suprácky...:))
Ahoj chlape, máš můj obdiv, celý to dobře zní a nápadů je tam taky dost. Chtěl bych mít tu trpělivost roky se učit ovládat hudební softy. Bavilo by mě to ,ale nevydržím u toho a tak jsem s tím seknul skoro v počátcích...
Fandím ti, dělej to, je to dobrý....
Dalibore, je to špatenka, jsem věčně venku, šofér ...
čaues, díky včera za "Črnočernou", dneska pak za video a chci zeptat, jestli toho máš víc z tý mý exhibice, jeslti bys to neposal přes úschovnu na mail co mám profilu...GRIN