Ahoj, opět pár novinek na profilu (a většina nahrána znovu bez šumu a celý je to přeskládaný) tak poslechni, máš-li chuť ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, opět pár novinek na profilu (a většina nahrána znovu bez šumu a celý je to přeskládaný) tak poslechni, máš-li chuť ;-)
Ahoj, tak jsem udělal novou věc a myslím, že je to dost velký pokrok... byl bych rád, kdybys to posoudil:-), předtím se ti to nelíbilo, ale teď jsem docela zvědav... díky;-)
Ahoj, přibylo pár novinek na profilu. Tak podle libosti poslechni a posuď - nebo ne - to je na Tobě..
SER NA NĚ!!!
TEN HLAS JE DOBREJ - PASUJE TAM STYLOVĚ I JINAK.
AŤ SE PŘEDVEDOU SAMI, CO DOVEDOU...
Y&O
je to dobré...libi se mi to;)
tyjo... tvoji muzikou jsem primo nadsen... je to vsechno skvele... jak to do sebe pasuje a tak... ta promyslenost kompozice, jednotlive kytary, bici, proste vsechno super... tve pisnicky se mi moc libi.. akorat jedna vec... mohl by sis to nechat nazpivat nekym jinym... ta melodie tech hlasu je dost dobra... akorat ten hlas stoji za hovno... ty jsi proste kytarista a ne zpevak... jinak je to skvele;-)
Jakože dobrá hudba,nechci nikoho kritizovat,fakt se omlouvám ale ten hlas mi rve uši!To je fakt dost faleš no...Ale hudebně je to dost dobré!
jestli tohle cele delas sam tak je to opravdu pecka...klobouk doluuu...
Tak jsem si poslechl ty Purply a líbilo. Ne, že bych si to teď pouštěl do kola, přece jenom jsem dost zdegenerovanej "moderní" muzikou, ale rozhodně si od nich něco ještě seženu. Jinak s tím spuštěním nevím, proč to nejde, zkoušel jsem to nahrát několikrát znovu ale nic, snad to dají admini do kupy :/ Měj se fajn, ahoj.
Já sice Purply najetý nemám, ale udělat z nich takovejdle bigbeat je hodně gut a moc se mi tam líbí ten rychlej kopák :P Já taky zas přidal výtvor, ale spíš taková sranda, vlastně taky tribute :D neboli remix jednoho songu naší kapely :)