Jiřík:
A to je právě ono. Když už mě něco donutí ne napsat negativní názor, tak jsem věcný a snažím se přesně napsat co se mi nelíbí. A jdu do toho neanonymě a každej tak má možnost mi to oplatit. Ale když si někdo plivně a ani nevím kdo, tak mě to nakrkne. ;-)











