Dalibor Pšenička - Názory | Bandzone.cz

Dalibor Pšenička rock-crossover / Pardubice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Za duhou
    Nezařazeno
  • Culíky
    Nezařazeno
  • Průvod slepců
    Nezařazeno
  • Bestie
    Nezařazeno
  • Je to v hajzlu
    Nezařazeno
  • Rytmusovi
    Nezařazeno
  • Čechy krásné
    Nezařazeno
  • Hero
    Nezařazeno
  • Co dál
    Nezařazeno
  • Běsi
    Nezařazeno
  • Femme fatale
    Nezařazeno
  • Carmen
    Nezařazeno
  • Zlatý drak
    Nezařazeno
  • Dáma v bílém
    Nezařazeno
  • Černočerná (výprava do folku)
    Nezařazeno
  • Déšť
    Nezařazeno
  • American beauty
    Nezařazeno
  • Půjdem si hrát
    Nezařazeno
  • Zlato
    Nezařazeno
  • Himmalaya - Chrám duše
    Nezařazeno
  • Tak si to přeber
    Nezařazeno
  • Forrest gump
    Nezařazeno
  • Panenka
    Nezařazeno
  • Loudavý blues
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Kjirk

Zdravim, diky za vzkaz na profilu a jsem rad, že se ti moje věci líbí :)
Co se týče toho přebuzeného mexico intra, to je jedna z mych prvnich nahravek a delal jsem ji jeste trosku neuměle, ale napad se ceni ne? :D Bicí jsem dříve používal z Acoustica Beatcraft, ted pouzivam EZdrummer (DFH atd), do instrumentalek s orchestry a etnem pouzivam EastWest Quantum Leap Stormdrum2 nebo Stormbreakz. Na kytary používám zvukovku Line6POD UX1 a software PODfarm2. Jinak většinu zvuku používam z EW/QL symphonic orchestra atd nahravam, mixuju edituju, snazim se o mastering v Cubase 5. Kytarové věci jsou už docela starší kdy jsme podobný styl hrali s kapelou (www.bandzone.cz/armalion klidne mrkni mam tam i modernejsi napady :), teď se spíš věnuju té filmové (instrumentalni) muzice, takze tak :) A tvoje pisne se mi taky libi ma to napady a smrnc, a je fajn ze je mas vsecky takovy celistvy a dodelany, to ja jsem expert na nedodelany kratky napady :D Jirka

Jay Amsta

Dobrý den pane Pšeničko,

děkuji za Váš názor na moji tvorbu :-) chci se zeptat, jak jste myslel Váš názor ohledně toho jak ste psal že jestli by nebylo lepší se naučit hrát na kytaru? jestli myslete riffy v techto skldbam a nebo zda myslite coz predpokladam ze je to je nahrany v guitar pro a ne v realny podobe? vsechny songy jsou mnou slozeny na el. kytaru a ostatni v GP, chci to nahrat nazivo, ale nevim pres jake programy a jak? mohu Vás poprosit o radu? muzete mi prosim celkove poradit s realizaci techto skladeb? vypadate na zkuseneho muzikanta, tak se nezlobte že Vás obtěžuji.

Děkuji

Jarda z See the today scars
bandzone.cz/seethetodayscars