Cynix - Úvod | Bandzone.cz

Cynix progressive-electronica / Praha [Bluhill]

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The Worst Feel
    Nezařazeno
  • Jamall - Trust Me (Cynix Dubstep Remix)
    Nezařazeno
  • Jamall - Now It's Time For New Things (Cynix Drum & Bass Remix)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Červnová novinka

Tak jsem po dlouhé době zpět a mám rozděláno několik projektů, ale který dokončím nejdříve ještě vůbec nevím. Učil jsem se v dalším programu a tím je LMMS pro Linux. Je to takový open source bratříček Fruity Loops, ale po delším čase s ním musím uznat, že na Fruity zdaleka nemá. Já se tedy vrátím k Abletonu a více se vzdělám ve FL Studiu (díky EKay). Během měsíce bych to tedy viděl na vydání nějakého nového tracku a pár týdnu na to plánuji další song tak snad se mi vše vydaří dle plánů.

Během té doby, co jsem sem nenapsal ani čárku jsem se vzdělával v různých oblastech a neméně také kolem hudby, takže moje budoucí tvorba, doufám, bude zase o něco lepší nebo aspoň více dravá a energická. Doufám, že se mi vše podaří a mile překvapím.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

cynix

diky, diky, na kazdym songu jsem se naucil dalsi vec a posledni tvorbe chci dat poradne na zadek.. chci si s tim poradne vyhrat, treba i stokrat predelat, ale chci si hlavne zakladat na beatech a pak naky chytlavy melodii, zabijacky wobbly a dropy doplnim pak ;)

REACTOR_427

Hele, neni to zas tak špatný. Je to celkem temný. Možná mi tam chybí takový ty drobný nuance, kerý dělaj chytlavej song chytlavým songem. nevim jak to přesně vysvětlit. Zní to ovšem docela minimalisticky, což považuj za takový zajímavý plus. Jinak - nevzdávej to!

Zobrazit všechny názory