Sugar on The Floor - Úvod | Bandzone.cz

Sugar on The Floor alternative-folk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • S touhou
  Nezařazeno
 • Malý muž
  Nezařazeno
 • Gisi
  Nezařazeno
 • Němá ústa
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Gisi

Gisi

Máme pro vás naší ,,zatím” poslední studiovou nahrávku. Gisi je ve stylu art folku a vypráví příběh statečné ženy Gizely Fleischmannové, zkráceně Gisi.
Gisi Fleischmann věřila, že dokáže zastavit holocaust, když se jí podaří získat dost peněz. Na Slovensku, odkud pocházela, vedla podzemní organizaci zvanou Pracovní skupina, která se prostřednictvím uplácení slovenských a nacistických pohlavárů pokoušela zastavit deportace Židů ze Slovenska a posléze z celé Evropy. Odvážný pokus o záchranu evropských Židů nakonec neuspěl, ovšem nikoli pouze proto, že se Gisi nepodařilo sehnat dva miliony dolarů, jež nacisté žádali jako výkupné....
Děkujeme za přízeň a sdílení!
Krásný podzim přeje cukr!

https://www.facebook.com/notes/sugar-on-the-floor/gisi/1624608437601985/

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa