Čus, jo jaro v plánu přežít mám, takže už si rezervuju ten konec května na vás ;) Jinak v tom Matrixu jste se mi líbili nejvíc. Jenom škoda, že jste hráli jako první
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čus, jo jaro v plánu přežít mám, takže už si rezervuju ten konec května na vás ;) Jinak v tom Matrixu jste se mi líbili nejvíc. Jenom škoda, že jste hráli jako první
Tak draci, koukám, že makáte jak o život, jen tak dál. Tu vaší placku poslouchám snad každej den, snažim se, aby se mi oposlouchala, ale vono to kurva nejde!
Držim palce, my dnes valíme do Weimaru, to bude sakra jízda, sídlí tam naše firma :-D
Včera v Matrixu jsem byla a povedlo se vám to.fakt super ,-) tak třeba zase v modrý vopici :-)
Zdravím :) jojo byla sem tam a byli ste skvělý!! :) jen tak dál :)
Včera parádní výkon.Viděl jsem vás poprvé a opravdu jsem si váš koncert vychutnal.Můj hlas patřil vám protože jste byli jednoznačně nejlepší muzika(kapela)večera.To zpěvák:Král večera!Velká poklona.Máš snad pět hlasů v hrdle:)Byl jsem ohromen.Škoda jen že jste neměli ty cd.Číslo mám,takže se ozvu a chci ho co nejdřív!!!Fandím vám.Pepe33
Pro mě jste včera byli jasní vítězové, ale jak se říká: "Prosti gustu žadná klobása!" Ostatní byli taky good.
baj baj, vaše nevěrná fanynka
Čau chlapy, včera jste hráli parádně, hlavně na závěr dát Nevermore - Narcosynthesis, to už jste mě fakt rozsekali :-) Přidáváme do spřízněných, ať se daří!!! Jeff
Nazdar chlapi, já doufám, že ještě podnikneme nějakej zájezd do NDR. Jo, mimochodem, ty ponožky mají je 50%ní vliv, hlavní je ta modrá ledka u Mesy, to dělá ten pravej zvuk :-). Doufám, že v Matrixu jim nakopete arschloch!
Hi,das Spiel gestern war sehr Hart und Bombastisch
Super main freund, super. Schöne zusammensetzung.