CC
Dííky všem!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dííky všem!
Typický ceský punkrock teplý hlas ziadny nápad ziadne solo a stale len žvaníte okolo toho proste typický češi ukecaný......ha ha ha
Čauec borci, v tom boru ste hráli moc dobře na to jakej to je klub a vidím, že vás nerozházelo ani těch pár "problémů". Fakt super jen tak dál ;)
chtel by nekdo masaz na unavene nohy ci ruce piste na icq 480530125
Ne, já nechci dělat chytrou, já to pouze nechápu a možná je to jen mojí blbostí, že? Co já vím. Ikdyž tak daleko jako se zorientovant na myspace jsem už došla...takže sorry
když chceš dělat chytrou, tak se prosím neřiď ve stylech českých kapel...doporučuji například návštěvu serveru www.myspace.com, kde pochopíš, co to všechny ty styly znamenají. Jinak nevím, co by mělo být na: V dnešním světě už není o co stát:) myslím, že na tom absolutně nic není:)
tk: nezlob se, ale řešit takové věci, na to opravdu nemám čas ...není ot jedno ?prostě hrajem a kdo chce vědet co to je tak je to prostě rychlý svižný energický pop rock:) nevidím problém:)
Naprosto netuším kde jste přišli na větu ..už není o co stát (tak nějak to bylo)...pak netuším jak moc je vám blízký power pop a pop - rock a tuším, že jsem někde četla i něco o punku ... ale s tím power popem tak to jste lehce přepískli.... kdy mám očekávat indie pop? ;-)
děkujeme všem:)
Máte hezký písničky,dobrý texty......prostě suprr!!!!