dekujem za pridani do oblibenych !jinak cim dal lepsi life is not fair megaa song skvela anglina:)fakt goood:)ma ucta:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dekujem za pridani do oblibenych !jinak cim dal lepsi life is not fair megaa song skvela anglina:)fakt goood:)ma ucta:)
ahoj,pridali sme si vas do zpriznenych neva?:)
No vážně na fairovku, jste dobrýýýýýýýýý: )
toz cus borci sic to neni nas salek kavy ale ste sa posunuli kamsi od dob co sme vas slyseli naposled toz hodne stesti a dobrej muzigy OBSCURO CORVUS
Zdravim ;-)
songy jsou v pohodě, má to hlavu a patu...
jen tak dál klucí
zatim zdarec
I.P.
Myslím, že touhle cestou se máte šanci dostat dost vysoko :)
Pekna muzika... Life is not fair pecka... co dodat... davam si vas do oblibenejch :)
Buzny !
Je to pekny, je v tom videt mnohem vic profesionality. A tim padem tam chybi ta ceska cast:) proste ta typicnost pro cesky songy:) a je misto ní cejtit amerika:) Jinak bych chtel poznamenat ze "bridge" v songu - Tvá realit(live) - mě hrozně posílá - čas 1.25. tak Ahoj .. :) a měj te se krásně !!
masaker! yeah :)