Tak stojánek se našel a vše je zas v klidu :D díky kluci;) dáváme vás do spřízněných...mějste se jak chcete :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak stojánek se našel a vše je zas v klidu :D díky kluci;) dáváme vás do spřízněných...mějste se jak chcete :)
Pěknej anglickej song, ale Pohodář rules=) Přidáváme do spřízněnejch, jestli neva:)
Kdybych neznal Iné kafe, tak bych řekl super hoši. Bohužel Jaksi Taxi nemůžu, proto, že je 100 % kopírujou. Ale muzikanti jste dobří, lepší než Jaksi taxi. Tak ať se daří.
sorry za překlepy píšu jak debil. bude to tim že mam klávesnici na půlku :D
mmm koukam pánové maj rádi zvířátka.. no to je dobře :D , ale že zrovna koně.. no pánové že se nestydíte :D
jinak¨vaše husba se zalíbila i mojí matce.. A TO JE CO říct máte u mně 4864654684864 hvězdiček z 4864654684864 / díky nic neposloucham tak hodně
Cau chlapi, samozrejme taky dekujem ze ste prijeli az takovou streku:) mejte se a nekdy opet urcite;)
nazdár sprosrí kluci... ;) hale prosim vás chci se zeptat esi ste náhodou neodvezli z XT3 stojan na rytmičák YAMAHA...písněte kdyby něco ju dík... Bárt Konec Konců
to je GuT že budeteee 2.8. v M-Kuuuu :)
Teeeda fakt dobrá muzika, a ještě k tomu....jste kapela kousek od nás...hmmmm tak to je fakt super, třeba k nám někdy dojedete ;-) rozhodně by jste neudělali chynu kdyby jste dojeli :-)))
Čau, díky včera za koncert. Sice tam nebylo moc lidí ale i tak dobré.... mějte se. Kalba