Criminal Colection - Názory | Bandzone.cz

Criminal Colection pop-punk / Vsetín

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

10. prosince 2012
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Wide Awake (2019)
    Nezařazeno
  • This Year (2017)
    Nezařazeno
  • 01. What are you waiting for
    Nezařazeno
  • 02. Where are you now
    Nezařazeno
  • 03. Donald Duck and the Supertramp
    Nezařazeno
  • 04. Feelings
    Nezařazeno
  • 01. Hero
    Nezařazeno
  • 02. I'll be the one
    Nezařazeno
  • 03. Stay where you are
    Nezařazeno
  • 04. I lost my hope
    Nezařazeno
  • 05. Dear little girl
    Nezařazeno
  • 06. Devastated
    Nezařazeno
  • 07. Stay for a little while
    Nezařazeno
  • 08. If you fall down
    Nezařazeno
  • 09. We don't care (Vymyšleno a nahráno v Brazílii za jeden den)
    Nezařazeno
  • 10. Kdybych se znova narodil
    Nezařazeno
  • Full of Lies
    Nezařazeno
  • RBNK
    Nezařazeno
  • 10 Years
    Nezařazeno
  • See me broken
    Nezařazeno
  • 1. It's been too long (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 2. I'm sorry (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 3. Destroy the fakes (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 4. Interlude (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 5. Something to live for (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 6. I'm here youre gone (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 7. Only one (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 8. Stacy's crying / BONUS (Something to live for / EP 2013)
    Nezařazeno
  • 01. Yesterday - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 02. You're everything - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 03. Stacy's crying - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 04. Hold on - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 05. You're not that innocent - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 06. She wakes up - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 07. Zemljanka - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • 08. Satanistka (NSOS cover) - Criminal Colection
    Nezařazeno
  • Life is not fair / 2008
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

kozell

Kdybych neznal Iné kafe, tak bych řekl super hoši. Bohužel Jaksi Taxi nemůžu, proto, že je 100 % kopírujou. Ale muzikanti jste dobří, lepší než Jaksi taxi. Tak ať se daří.

Štěpán Tejml

mmm koukam pánové maj rádi zvířátka.. no to je dobře :D , ale že zrovna koně.. no pánové že se nestydíte :D

jinak¨vaše husba se zalíbila i mojí matce.. A TO JE CO říct máte u mně 4864654684864 hvězdiček z 4864654684864 / díky nic neposloucham tak hodně

Bez profilu

kopag

nazdár sprosrí kluci... ;) hale prosim vás chci se zeptat esi ste náhodou neodvezli z XT3 stojan na rytmičák YAMAHA...písněte kdyby něco ju dík... Bárt Konec Konců

Bez profilu

PaYe

to je GuT že budeteee 2.8. v M-Kuuuu :)

Legery

Teeeda fakt dobrá muzika, a ještě k tomu....jste kapela kousek od nás...hmmmm tak to je fakt super, třeba k nám někdy dojedete ;-) rozhodně by jste neudělali chynu kdyby jste dojeli :-)))

1 2 3 4 5 681013172228354351586469727476 77 78 79 80 81 82 83 84 858789929598101104107109111 112 113 114