no klucí na tý nástěne máte to pěkný :D:D:D no jinak novej song je uplně peckovej nevim co říct :)
kosak
to heflex:a to ja jsem si myslel ze hudba je o tom byt sam sebou a nesnazit se byt nejvetsi king:))..pro nekoho muze byt umeni hrat tri akordy dokola protoze to napriklad pro ne pusobi opravdove a nekdy je to mnohem lepsi nez do nekoho potit silene genialni sola, naprosto technicky vymakanou hudbu, ktera nekdy nudi az k usnuti:D
cc hrajou skvelou hudbu, energickou , veselou , plnou napadu,skvelych textu a snazi se lidem neco rict a hlavne..jsou sami sebou..tak to pochop ty genie:D








