:D:DNový song fakt paráda už se těším toho 28.3 až ho usliším na živo:)
bop.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
:D:DNový song fakt paráda už se těším toho 28.3 až ho usliším na živo:)
bop.
Kurevsky...ale musel by nás někdo pozvat...a zatím furt nic :D
henny
JO kurva!!!! co smontovat nějakou prahu hmm? ;)
Vesa: Klidně...:D já se tomu nebráním:D
henny
Doražte už do Čech vy kunďáci....
děkujem za ohodnocení Henny...začátek- už si nikdo nepamatoval jak byl stvořen tak tam bohužel neni . ať vám to šlape kluci a třeba zas někdy na živo-doufáme, zdar Radek
Zdar chlapi platí to teda toho 28.3?Kdyžtak si to hoďte do koncertů:)
nedala nedala :D
Nazdar pane Henny. Mam pro Tebe tip na jednu kapelku dost podobnou SYG. Doufam, ze to neznas. Jmenujou se Daggermouth a dost to sjizdim, tak to cekni na http://www.myspace.com/daggermouth
cus Tom:)
nazdar buci:-) dostanete na holou:))