Včera parádní akce! Šlape vám to jak prase !!
Doufám že se zase někdy sejdeme na podiu :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Včera parádní akce! Šlape vám to jak prase !!
Doufám že se zase někdy sejdeme na podiu :))
Pane Jirsáku, slovo PUNK oddělávat rozhodně nebudeme, protože si za ním stojíme. Zřejmě jste se zasekl v 80. letech. Doporučuji Vám poslechnout si pár novějších "POP PUNK" kapel a trochu se vzdělat v současné hudbě, která se, věřte tomu nebo ne, vyvíjí :)
Tak PETR JIRSÁK ???? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Pop Punk's Not Dead !!!!
zdravím borci :) musím povedať, že ma dávno žiadna kapela tak milo neprekvapila. melodické, chytľavé, u mňa klobúk dolu! nech vám to aj naďalej tak dobre hrá a teším sa na vás niekde na koncerte :)
odeberte si prosím ze žánru slovo punk...i pop punk může za něco stát a to že hrajete pop s rychlejma bicíma a kytarou neznamená, že to má s punk rockem něco společnýho...pop punk jsou buzzcocks, ne koblížci apod.
Muziku děláte dobrou, smekám klobouk, kdybych ho nosil. Ale styl "pop-punk", to je trochu odpuzující. Proč ne punk-rock, neo-punk, nebo pop-rock? Omlouvám se, vím, je to vaše věc ;-)
BANANA CUP 2012, Frisbee Ultimate turnaj. 23 týmů ze čtyř zemí. Celý turnaj v osmi minutách s hudbou Criminal Colection. http://www.mvtv.cz/video/262-banana-cup…
kamos rikal ze vcera nejlepsi koncert v jeho zivote. a ja byl tez nadseny. takze v kopru vas tu chci videt zas.